Швидка, безпечна та точна установка імплантата за допомогою системи MGUIDE

Система MGUIDE являє собою комплекс, що складається з віртуального планування установки імплантів та процедури імплантації, управляти якою допомагають хірургічні шаблони. Переваги цієї новітньої технології, як для лікаря, так і для пацієнта незаперечні і ось чому. Сучасні рентгенологічні методи, такі як конусно-променева комп’ютерна томографія, дозволяють отримати виключно детальне зображення та сприяють максимально точному цифровому збору інформації. Ще одна важлива перевага – це програмне забезпечення для візуалізації. Софт трансформує цифрові дані (DICOM) у дво-і тривимірні зображення, які точно відображають реальні об’єкти у віртуальній інтерпретації. Якісна візуалізація і потужний софт дозволяють враховувати, при віртуальному позиціонуванні, індивідуальні особливості архітектоніки та щільності кістки для досягнення найкращої інтеграції імплантату.

 

Для пацієнта користування послугою виглядає наступним чином. Лікар знімає зліпки, потім технік виготовляє рентгенологічний шаблон, з яким пацієнт проходить обстеження на комп’ютерному томографі і, нарешті, операція імплантації із застосуванням хірургічного шаблону, після якої пацієнт виходить з клініки з новими зубами. Просто й швидко.

Таким чином, пацієнт економить час, отримує передбачуваний естетичний результат і отримує нові зуби відразу ж після операції. До того ж, попереднє планування істотно знижує інвазивність операції, що веде до зменшення післяопераційного набряку і зводить дискомфорт до мінімуму.

 

З боку фахівця. Знімаються два повних анатомічних відбитка і виготовляються моделі. За ним технік робить рентген-контрастний шаблон. Пацієнт направляється на КТ обстеження. Дані обстеження на томографі експортуються в програму Mguide, де фахівець з планування разом з хірургом проводять віртуальне позиціонування імплантів. Дані з програми передаються техніку у вигляді набору координат для позиціонуючого столика. На ньому технік отримує хірургічний шаблон з рентгенологічного. Також виготовляється тимчасова конструкція. На етапі операції хірургічний шаблон фіксується в порожнині рота, м’які тканини препаруються мукотомом, (можливе проведення безшовної маніпуляції) і проводиться імплантація з фіксацією негайного навантаження.

Для фахівця система Mguide дає можливість скоротити кількість оперативних втручань шляхом об’єднання операції видалення зуба та імплантації в один етап. Дозволяє використовувати протокол роботи «all in for» максимально безпечно та ефективно. Заощаджує дорогоцінний час. Дає можливість виготовити тимчасову конструкцію ще до операції, щоб запобігти естетичні, фонетичні та функціональні проблеми в період реабілітації пацієнта. Спрощує роботу техніка і робить протетику більш естетичною.

Розроблені спеціально для Mguide інструменти дозволяють проводити всі клінічні процедури безпечно! Детальне планування та точно виконана процедура імплантації за допомогою хірургічного набору Mguide забезпечують передбачуваний ортопедичний результат!