ДВОДЕННИЙ КУРС – «ОСНОВИ ДЕНТАЛЬНОЇ ІМПЛАНТАЦІЇ: КРОК ЗА КРОКОМ ДО УСПІХУ». КИЇВ, 21-22 ЛИСТОПАДА 2020Р.
“Основи дентальної імплантації: крок за кроком до успіху”. Базовий лекційно-практичний курс. Київ 21.11.2020 – 22.11.2020
Базовий лекційно-практичний дводенний курс для лікарів, які мають бажання почати встановлювати імплантати і робити це без стандартних помилок або для тих, хто вже розпочав імплантологічну практику і шукає відповіді на питання «як?» і «чому?»
Валерій Камінський (Valeriy Kaminskyy)
Лікар хірург-стоматолог, імплантолог. Кандидат медичних наук. Доцент кафедри щелепно-лицевої хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л.Шупика. Фаховий стаж понад 20 років стаціонарної діяльності, половина з яких охоплює також і приватну практику.
Автор півсотні наукових робіт, активний учасник різних симпозіумів, семінарів і конференцій, які проводилися як в Україні, так і за кордоном. З 2006 року проводить курси по дентальній імплантації. Член профільних імплантологічних асоціацій, зокрема ITI; має вищу кваліфікаційну категорію за фахом “Хірургічна стоматологія”.
ПРОГРАМА КУРСУ:
День 1.Насичена теоретична частина:
1. Введення в дентальну імплантацію.
2. Остеоінтеграція в біологічному та історичному ракурсах.
3. Підготовчий етап як приклад міждисциплінарного підходу.
4. Технічне оснащення та протокол виконання.
5. Критерії встановлення імплантату у тривимірному світі.
6. Про що мовчить література або нюанси імплантологічних протоколів.
7. Імплантат встановлено – що далі?
День 2. Теорія + Практична частина:
Все, що не увійшло в перший день. Перегляд і аналіз «живої» операції, робота на фантомних щелепах з установкою імплантату, відповіді на запитання.