Міжнародні навчальні програми

Курс ДЖОВАННІ ЗУКЕЛЛІ ! Італія.

Друзі, компанія MIS протягом багатьох років об’єднує найкращих у світі фахівців імплантології! Щоб стати кращим у своїй галузі, необхідно багато працювати і навчатися у НАЙКРАЩИХ У СВІТІ !!!

Курс “Пластика м’яких тканин у естетично значущій зоні” відбудеться: 15-16 липня 2019 та 16-17 грудня 2019 у клініці професора Зукеллі, Болонья, Італія.
Курс буде проводитись на англійській мові.

Не пропустіть чудову можливість ! Кількість місць обмежена!

Джованні Зуккеллі, DDS, PhD, професор пародонтології Болонського університету (Італія) з 2000 р.. Володар безлічі професійних нагород за дослідження в області пародонтології. Автор бестселера «Пластична хірургія м’яких тканин порожнини рота», автор понад сотні статей, опублікованих в італійських і міжнародних стоматологічних журналах. Володар безлічі професійних нагород за дослідження в області пародонтології.

Програма курсу: http://www.mis-implants.com/…/Zucchelli_course_curriculum.p…

Додаткові питання і реєстрація за телефоном: (063)578 04 41

 

Конференція в Тель-Авіві                             

   MIS запрошує Вас прийняти участь у Східно-Західній конференції на прекрасній набережній Тель-Авіва, в готелі Hilton, де приймуть участь провідні лектори Японії та Європи. Будуть розглянуті протилежні точки зору стосовно естетичної імплантації.

 Побачити повну наукову програму можна за силанням:

http://bit.ly/west_east_scientific_program

Щоб дізнатись умови участі у конференції звертайтесь у Компанію Дентек ЛТД за телефоном (063) 578-04-41 або до наших представників по містам.