КИЇВ, 24 ТРАВНЯ 2019Р. Передконгресний семінар доктора Ігаля Гранот

Передконгресний семінар доктора Ігаля Гранот 24.05.2019 в рамках міжнародного стоматологічного конгресу MASTERS

Ігаль Гранот, B.Sc.Med., D.M.D., фахівець в області патології порожнини рота.

Завідувач відділенням патології порожнини рота Інституту щелепно-лицевої хірургії і патології порожнини рота Медичного центру Галілеї (Нагарія, Ізраїль) і медичного факультета університету Бар-Ілан. Доктор Гранот Ігаль закінчив Українську стоматологічну академію (UMSA) в 1996 році. З 1996 по 1998 рік. – співробітник кафедри оперативної хірургії. З 2000 по 2005 рік. – стоматологічна практика в Військовому медичному центрі стоматології Шиба (Тель-ха-Шомер), Ізраїль. З 2005 по 2009 рік -Клінічна і академічна спеціалізація по патології та медицині порожнини рота в Медичному Центрі Хадасса, Медичний факультет Європейського університету, Єрусалим. З 2009 року- завідувач відділенням медицини порожнини рота, керівник післядипломної підготовки фахівців в Медичному Університетському Центрі Галілеї (Нагарія, Ізраїль). Є дійсним членом Американської Академії Медицини порожнини рота і Європейської Асоціації фахівців з патології порожнини рота. Доповідач на багатьох міжнародних конференціях в Ізраїлі і за кордоном. Є автором багатьох друкованих праць і керівником дослідницьких проектів.

Клініко-патологічна оцінка стану слизових оболонок порожнини рота пацієнтів в імплантології

Дентальна реабілітація з використанням зубних імплантатів, що підтримують фіксовані або знімні протези, показала свою надійність з вражаючими показниками успішності протягом 5 років в діапазоні від 90% до 100% для протезів з опорою на імплантати або виживання для імплантатів, що перевищує 95% у пацієнтів без будь – або дентальних або системних ускладнень.

Але все ж є пацієнти, які страждають від хронічного запалення з подальшим палінням у роті, ерозіями і виразками слизової оболонки порожнини рота, сухістю слизової оболонки порожнини рота і хронічним кандидозом, освітою везикулобульозний бульозних уражень і широко поширеним епітеліозом, які супроводжуються болем і змінами інтраоральних і періоральних структур. Ця лекція буде присвячена детальному розбору клінічних проявів уражень слизових оболонок порожнини рота і протоколами їхнього діагностики та лікування.

Болі щелепно-лицевої ділянки

Зростання кількості процедур, які оптимізують техніку і результат стоматологічного лікування, ставить перед лікарем дилему щодо збільшення кількості етапів і тривалості лікування, або їх об’єднання. Разом з цим, пацієнти часто повертаються в клініку зі скаргами на біль, яка найчастіше не пов’язана з лікуванням. Семінар містить докладний систематизований виклад сучасної класифікації болю в області обличчя і щелеп, методику обстеження пацієнтів, диференціальну діагностику та прийняті протоколи лікування болю як симптому і як хвороби. Отримані знання дадуть вам можливість справлятися з непростими завданнями під час вашої щоденної клінічної роботи.

Організатор ТОВ «Компанія Дентек ЛТД»

Додаткова інформація та реєстрація за телефонами

+38 063 578 04 41 Оксана

+38 067 647 75 42 Інна

Вартість участі 4000 грн.

Предконгрессний семінар пройде в готелі Ramada Encor Kiev за адресою: Київ, Столичне шосе, 103.