Бренди

 

 

 

 

 

Компанія MIS Implant Technologies Ltd заснована в Ізраїлі в 1995 році. Сьогодні завод MIS одне з найбільших, сучасних і технологічних підприємств в області імплантології. Щорічно компанія MIS випускає більш 1 000 000 імплантатів і входить в п’ятірку найбільш популярних імплантологічних брендів в світі. Продукція, вироблена компанією MIS успішно продається в 75 країнах світу на 5 континентах через мережу офіційних дистриб’юторів. Десятки мільйонів людей в усьому світі довірили нам своє здоров’я і успішно використовують імплантати MIS.

       Medical Implant Technologies Ltd.


Як розробляються імплантати MIS

Імплантати MIS – поєднання перевірених часом технологій та інноваційних рішень, заснованих на наукових дослідженнях провідних стоматологічних університетів і лабораторій світу, а також власної науково-дослідної бази. Близько 20 років ми займаємося всебічним вивченням проблем в стоматології і клінічними дослідженнями, які регулярно публікуються в провідних міжнародних стоматологічних журналах, таких як: “Impant Dentistry”, “Clinical Oral Implants Research”, “JOMI”, “Oral Surgery & Oral Endodontology”, “Compendium” тощо. Компанія MIS є постійним учасником і доповідачем найбільших і серйозних міжнародних конгресів, сесій і симпозіумів.

Виробництво MIS

Компанія MIS використовує для виробництва імплантатів і комплектуючих імплантаційної системи найсучасніші металообробні верстати і найточніші лазерні системи контролю якості. Це дозволяє забезпечити високий рівень точності виготовлення виробів і гарантію якості для споживача.

Виробнича база MIS представлена останніми моделями швейцарських металообробних автоматичних верстатів TORNOS з точністю виготовлення + -0,005 мм. Парк верстатів постійно розширюється і оновлюється.

                                

Автоматизований процес пакування імплантатів

Одна зі стадій виробництва імплантату (процес приладження)

                                              Системи контролю якості

Для забезпечення 100% контролю і гарантії якості виробів на заводі MIS впроваджена багатоступенева система контролю якості, обладнана лазерними вимірювальними приладами японської фірми Mitutoyo з точністю вимірювання + – 0,025 мікрон. Всі вироби проходять багатоступеневу перевірку на кожному етапі виробництва.

Компанія MIS пишається заслуженою репутацією сучасного, надійного і успішного виробника  і сьогодні є однією з найбільших імплантологічних компаній в світі.

 

 

Компанія «Amann Girrbach» створена з двох компаній (Amann Dental GmbH і Girrbach Dental GmbH), зі штаб-квартирою в Форарльберг, Австрія, сьогодні успішно розвивається і росте. Постійне зростання і розвиток ґрунтується на багаторічному досвіді розробок і виробництва обладнання і матеріалів для зуботехнічних лабораторій, а також чудовій якості обслуговування клієнтів.

Будучи піонером в області стоматологічних CAD / CAM технологій, «Amann Girrbach» стала однією з провідних компаній, що надають повний спектр послуг від продажу та сервісу до підтримки клієнтів в області цифрових технологій в протезуванні. Завдяки високому ступеню компетентності в поєднанні зі швидкими темпами розвитку і клієнтоорієнтованості, амбітна компанія з Австрії створює складні системні рішення сьогодні для того, що буде звичайною практикою завтра! Майбутнє стоматологічної індустрії безсумнівно за цифровими технологіями. «Amann Girrbach» – це висока точність, бездоганне функціональність, чудова естетика, комплексний захист та висока ступінь задоволеності пацієнтів!

Інноваційний у всіх спектрах продукт найвищого класу, але доступний для всіх, навіть невеликих лабораторій – це місія компанії «Amann Girrbach».

 

Інструкції
В цьому розділі пропонуємо Вам ознайомитись з інструкціями, які можуть допомогти Вам у процесі роботи з імплантаційною системою MIS.
Гарантія та підтримка
Ми відзначаємо, що на імплантати MIS поширюється довічна гарантія. Якщо протягом Вашому житті відбудеться відторгнення встановленого імплантату, ми завжди замінимо його на новий БЕЗКОШТОВНО.
Сертифікація

Сертифікат якості. Дентальні імплантати та супраструктури.

Сертифікат якості. Імплантат V3.

Сертифікат якості. Мембрани та кісткові замінники.

Сертифікат якості. Колагенова мембрана.

Сертифікат якості. Дентальний кістковий трансплантат BondBone.

Сертифікат якості. AmannGirrbah.