ІННОВАЦІЙНА ПОВЕРХНЯ ІМПЛАНТАТІВ MIS — «B+»

logo-B+-01-01

 

Інноваційна поверхня імплантатів B + заснована на технології SurfLink, розроблялася протягом 12 років  швейцарською компанією NBMolecules, у співпраці з різними академічними установами Швейцарії. На поверхню імплантату наноситься мономолекулярний шар гідрофільних, фосфоровмісних молекул. Такий шар може бути нанесений на поверхню металевих або керамічних дентальних та ортопедичних імплантатів, забезпечуючи ряд переваг, які не мають аналогів серед будь-яких інших існуючих типах поверхонь.

Покриття B + надає біологічні властивості дентальним імплантатам MIS, забезпечуючи досягнення успішного довгострокового результату остеоінтеграції. Поверхня імплантатів покрита щільним мономолекулярним шаром мультіфосфонатів, пов’язаним з нею постійними зв’язками і сприймається  людським організмом як матеріал, подібний власної кісткової тканини.

 

 

                    Переваги поверхні B +

 

      Біологія

Покриття B + надає біологічні властивості дентальним імплантатав MIS, забезпечуючи досягнення успішного довгострокового результату остеоінтеграції. Поверхня імплантатів покрита щільним мономолекулярним шаром мультіфосфонатів, пов’язаним з нею постійними зв’язками і сприймаються як людським організмом як матеріал, подібний до власної кісткової ткании. Результатом застосування даної технології в клінічній практиці є видимий ріст кісткової тканини безпосередньо на поверхні імплантату. Завдяки специфічним характеристикам покриття B +, забезпечується можливість більш раннього використання функціонального навантаження, краще збереження рівня кісткової тканини в періімплантатній зоні, гарантія довгострокового функціонування імплантату і досягнення оптимальних клінічних результатів навіть у пацієнтів з різними кістковими дефектами.

 

 

      Гідрофільність

Дані сучасних наукових досліджень свідчать про наявність чіткого взаємозв’язку між прискореною регенерацією кісткової тканини, раннім досягненням остеоінтеграції і гидрофільністю поверхні дентальних імплантатів. Поверхня імплантатів MIS піддається піскострйній обробці і кислотному травленню, внаслідок чого забезпечуються її чистота і гідрофільні властивості. Завдяки характеристикам покриття B + гідрофільність поверхні значним чином підвищується, до неї починають притягуватися молекули води, білків, клітини крові, прискорюється процес прикріплення клітин і їх колонізації, що призводить до більш швидкому формування кісткового матриксу та остеоінтеграції імплантату.

 

 

 

      Біомеханічна фіксація

На поверхні імплантату з покриттям B + відбувається швидке формування нового кісткового матриксу, що перетворюють в мінералізовану кісткову тканину. Біоміметичні характеристики B + забезпечують кращу інтеграцію імплантату в кісткову тканину на ранньому етапі загоєння, що згодом дозволяє отримати оптимальний довгостроковий результат. Збільшення кількості кісткових клітин, що контактують з поверхнею з покриттям B + призводить до більш швидкого досягнення біомеханічної фіксації імплантату в кістковій тканині. Проведені дослідження показали, що покриття B + не тільки покращує фіксацію імплантату в кістковій тканині, але і значно скорочує загальну тривалість періоду регенерації.

 

 

 

Усунення «мікрозазора»

Крім механічної фіксації імплантату в кістковій тканині, внаслідок мікрошорсткості поверхні, покриття B + також визначає хімічну взаємодію між поверхнею імплантату і кістковою тканиною, сприяючи швидкому усуненню наявного мікрозазори. Таким чином, результатом стає ідеальна фіксація імплантату в кістковій тканині і досягнення ранньої функціональної стабільності.

 

 

 

     Стабільність в фізіологічному середовищі

Молекули B + залишаються постійно пов’язаними з поверхнею дентального імплантату протягом процесів остеоінтеграції, запальної реакції і ремоделювання кісткової тканини. На відміну від фосфатів, молекули фосфонатів, що становлять основу покриття B +, стійкі до впливу ферментів. Даний факт є гарантією того, що молекули B + залишаться прикріпленими до поверхні дентальної імплантату і не будуть з часом поглинені людським організмом.

 

 

 

 

          Інновації

 

Компанія MIS постійно вдосконалює якість продукції, що випускається, проводячи численні клінічні та лабораторні дослідження, співпрацюючи з провідними стоматологічними університетами світу.

 

B+-MIS