Про компанію

Ми працюємо вже 14 років, представляючи імплантологічну продукцію компанії MIS Implants на території України.

Компанія Дентек була заснована в 2005 році –  офіційний представник ізраїльської корпорації MIS, що існує з 1995 р. і входить в своєму ринковому секторі в п’ятірку лідерів. MIS одне з найбільш технологічних підприємств, що спеціалізуються на виготовленні широкого діапазону дентальних імплантатів, супраструктур а також кістковозамінних матеріалів. Маючи потужну науково-технічну базу для виробництва Компанія MIS домоглася найвищої якості своєї продукції. Саме тому “Компанія Дентек ЛТД” є ексклюзивним дистриб’ютором на ринку України імплантаційоної системи MIS (Ізраїль), артикуляції, “giroform” і CAD / CAM системи “AmannGirrbach” (Австрія), шовного матеріалу “Dynek” (Австралія). Також представляє таку високоякісну продукцію як твердосплавні бори компанії «Tri Hawk» (США).

Компанія ставить перед собою мету не тільки запропонувати споживачеві кінцевий продукт, а й донести інформацію про новітні розробки виробників стоматологічної продукції, дистриб’ютором яких вона є. Здійснення такої мети проводитися за рахунок організації та проведення компанією навчальних курсів з дентальної імплантології і лекцій (семінарів) для стоматологів-ортопедів, а також постійною участю в профільних стоматологічних виставках і конгресах, які проводяться на території України. Таким чином, кожен стоматолог, який бажає застосовувати в своїй практиці стоматологічну продукцію, пропоновану нашою компанією, може не тільки придбати її, а й отримати якісне і оперативне обслуговування та професійну підтримку.

Працювати з імплантатами MIS – забезпечувати довгостроковий і прогнозований результат для ваших пацієнтів!
Довічна гарантія на імплантати від виробника!

Наша мета – щоб ваша операція відбулася точно в термін, була проведена без будь-яких технічних труднощів, а подальше ортопедичне протезування – саме таким, як і очікує пацієнт – бездоганно естетичним, функціональним і надійним.

Інструкції
В цьому розділі пропонуємо Вам ознайомитись з інструкціями, які можуть допомогти Вам у процесі роботи з імплантаційною системою MIS.
Гарантія та підтримка
Ми відзначаємо, що на імплантати MIS поширюється довічна гарантія. Якщо протягом Вашому житті відбудеться відторгнення встановленого імплантату, ми завжди замінимо його на новий БЕЗКОШТОВНО.
Сертифікація

Сертифікат якості. Дентальні імплантати та супраструктури.

Сертифікат якості. Імплантат V3.

Сертифікат якості. Мембрани та кісткові замінники.

Сертифікат якості. Колагенова мембрана.

Сертифікат якості. Дентальний кістковий трансплантат BondBone.

Сертифікат якості. AmannGirrbah.