Конференція MIS ЗАХІД-СХІД

Наукова  програма и доповідачі

Західно-Східна Конференція MIS

Хілтон, Тель-Авів,

20-21 червня 2019р.

Культура має великий вплив на естетику, але що саме лікарі вважають успіхом або невдачею в естетичній стоматології. Культурні тенденції і спосіб життя, є безумовно, важливим чинником, який необхідно адаптувати до стоматології.

Хоча на Захід впливає естетична стоматологія за класичним підходом, вплив на східні культури виявляє зовсім іншу концепцію естетичного ідеалу.

Мета цієї унікальної конференції – представити ці різні підходи, і знайти гармонію в кожній посмішці.

Доповідачі конференції

Бернард Дахан, Ізраїль

Доктор Дахан отримав диплом стоматолога в 1976 році в Тулузькому університеті у Франції. У 1978 році він отримав ступінь  з  пародонтології в Університеті Марселя. До 1991 року він керував відділом пародонтології в Інституті стоматологічних досліджень в Хайфі, Ізраїль. Доктор Дахан є засновником  Періодонтального центру у  Хайфі в 1985 році. Центр спеціалізується виключно на пародонтології та імплантології,  з чіткою орієнтацією на естетику . Доктор Дахан є членом Ізраїльської асоціації пародонтології і остеоінтеграції  Європейської федерації пародонтології.

Ерік Ван Дорен, Бельгія

Доктор Ерік Ван Дорен  випускник  Католицького  Університету в Льовені, Бельгія, де він отримав ступінь  в стоматології в 1982 році. Після закінчення він розпочав  приватну практику в Антверпені, Бельгія, яка була спрямована  на пародонтологію,  протезування та  імплантологію. В даний час він є всесвітньо-відомим професором в Університетах Бельгії, Марселя, Франції і є також дійсним членом Європейської академії естетичної стоматології.  Доктор Ван Дорен читає лекції на  міжнародному рівні по естетиці, імплантації і естетичній хірургії пародонтиту. Він є автором численних  статей в національних і міжнародних журналах.

Доктор Іньяки Гамборена

Отримав ступінь  доктора стоматології в Університеті Одонтології в Доміникані в 1989 році, сертифікат з відновлення оклюзії в 1990 році, і сертифікат у відновлювальній стоматології в Університеті в Мехіко в 1992 році. Потім продовжив навчання в аспірантурі в США,  де здобув сертифікат в області протезування і ступінь магістра наук в Стоматологічному  Університеті у  Вашингтона в 1996р., де він був нагороджений  премією Bolender за клінічну і академічну перевагу. Він отримав сертифікат по дентальних  і черепно-лицьових імплантатах  університету  у Техасі в 1997 році. Доктор Гамборена був професором філії у Вашингтонському університеті з 2001 року,  клінічний асистент професор кафедри пародонтології в Медичному коледжі Грузії з 2009 року. Доктор Гамборена є автором книги «ЕВОЛЮЦІЯ: Сучасні протоколи».  Його приватна практика в Сан-Себастьяні присвячена естетиці, відновлювальній стоматології та імплантології.                       

Масана Сузукі, Японія

Доктор Масана Сузуки, доктор медичних наук, отримав ступінь стоматолога в  університеті Ніхон в Мацудо, Японія, в 1984 році. Він обіймав посаду виконавчого директора Японського суспільства клінічної стоматології, для якого він також заснував курси по мікро-стоматології, мікрохірургії і мікро-імплантації. Протягом 2005-2011 років доктор Сузуки був президентом SJCD, Токіо. Він також займав пост президента Клубу вивчення остеоінтеграції в Японії з 2013-2015 рр. Доктор Сузуки читає лекції по всьому світу в багатьох престижних наукових конференціях і опублікував безліч статей в професійні журнали. Співавтор багатьох книг з різних предметів, таких  як передові методи в мікрохірургії пародонтиту. Доктор Сузуки веде приватну практику в Токіо.

  Масаюкі Окава, Японія

Доктор Масаюки Окава, доктор медичних наук, отримав ступінь в Університеті стоматології в Токіо, член правління Академії Мікроскопічної Стоматології в Сполучених Штатах Америки. Доктор Окава  є директором кафедри стоматологічного факультету Асоціації випускників Університету , сертифікований стоматолог Академії естетичної стоматології і Японської академії імплантології і оклюзії.

Флоріан Кофар, Румунія

октор Флорін Кофар навчався в університеті Віктора Бабеса в Тімішоарі, Румунія, де він отримав ступінь  з стоматології в 2007 році. Він є аспірантом Коледжу стоматології Нью-йоркського університету і учасником Гарвардської школи бізнесу. Доктор Кофар спеціалізується на естетичній міждисциплінарній стоматології,  міжнародний спікер з питань  естетики зубів, цифрової стоматології, дизайну посмішки,  читає  лекції в більш ніж 30 країнах світу. Доктор Кофар відомий своєю відеографією в стоматології і є автором найпопулярніших  відео в стоматологічній сфері. В даний час він читає лекції по всьому світу, практикуючий стоматолог в своїй власній клініці в Тімішоарі, Румунія.

Мірела Ферару, Ізраїль

Доктор Мірела Ферару закінчила в 2005 році стоматологічний факультет Університету у Тімішоарі, Румунія. Після  закінчення займалася загальною стоматологією в приватній клініці в Тімішоарі і в  Афінах. У 2009 році вона приєдналася до команди клініки Бічачо  в Тель-Авіві.  За останніх 6 років доктор Ферару придбала глибокі знання і досвід роботи у всіх областях періопротезної естетичної стоматології, де був зроблений акцент  на відновлювальних і періопластичних хірургічних процедурах;  продовжує вчитися і брати участь в передових програмах і курсах в різних областях сучасного періопротезування. Крім того, доктор Ферару набула великого досвіду у високоякісній стоматологічній фотодокументації і ділиться ним з колегами по всьому світу через статті, лекції і майстеркласи.

Четвер, 20 червня 2019р.

Будь-ласка реєструйтесь

Таємниця гармонії

Доктор Бернард Дахан, Ізраїль

Естетика має домінуюче місце в нашому світі і часто  асоціюється з гармонією. Привабливе  розташування і правильна комбінація різних елементів, можуть визначати гармонію як в мистецтві  так і в суспільних науках. Чи може це бути магічною пропорцією, математичною формулою, або це щось більше? Різні культури по-різному вплинули на  поняття гармонії. Художники і творці також мають свою власну точку зору і тлумачення цього,  і впливають на них різноманітні  тенденції, спосіб життя і філософія. Естетика в стоматології  також відображає культуру і географічні впливи, в яких гармонія часто представляється як підпис  посмішкою.

Гармонія в хірургічній імплантології.

Гармонія і Відновлення Кістки , Клінічні Протоколи  

Доктор Іньякі Гамборена, Іспанія

Ця лекція буде присвячена різниці в протоколах лікування включаючи хірургічні і протезні критерії з негайним навантаженням і без нього , використовуючи лише процедури пересадки  м’яких тканин, як спосіб для отримання додаткового об’єму. Обговоримо критерії, методи і інструменти, які використовуються  для досягнення кращого результату при імплантології, зважаючи на всі аспекти, які клініцист повинен враховувати.

Відновлення тканин навколо імплантата як – вимога.

Доктор Масана Сузукі, Японія

Для  успішної  імплантації необхідно мати достатню кількість  м’якої і кісткової тканини навколо імплантата. Якщо озирнутись  назад, був час, коли  акцент ставився  на твердій тканині замість м’якої . Лише недавно важливість також м’якої тканини стала загальноприйнятою.  Для досягнення довготривалого результату при протезуванні на імплантатах обов’язково слід приділяти увагу стабільності м’яких тканин довкола імплантата. Протягом лекції будуть охоплені як концепції, так і пояснення по вживанню мягкотканних трансплантатів для відновлення естетики і функції при протезуванні на імплантатах.

Гармонія і Зубні Реставрації в Зоні Посмішки

Чи можуть зубні реставрації бути гармонічними ?

Доктор Ерік Ван Дорен, Бельгія

Менше означає  Більше – Вклад Мінімально Агресивної Естетичної Стоматології  в Гармонію – Частина 1

Доктор Масаюкі Окава, Японія

В останній час сприятливі прогнози спостерігаються в багатьох естетичних і функціональних випадках з використанням мінімально агресивних методів лікування.  Це стало можливим завдяки розвитку біо-міметичних досягнень методів склеювання і обробки з використанням етіологічного підходу.  Крім того, використання мікроскопа дозволило нам отримати точні і передбачені результати в багатьох клінічних випадках. З іншого боку,  реставрації з використанням цифрових технологій  CAD/САМ  істотно полегшило завдання при виборі  інструменту, встановленні  діагнозу, а також в  ухваленні рішень лікування.

Майбутня перспектива мінімально інвазивної естетичної реабілітації з використанням цифрового підходу потребує наступних клінічних дискусій:

  1. При переході від імвазивного до менш агресивного методу лікування повідомляється про множинні клінічні випадки , в яких за рахунок цього  відбувається максимальне збереження здорових структур зуба.
  2. Точність має велике значення у випадку з керамічною реставрацією, для максимальної передбачуванності результату. Але що є основним в клінічному технологічному процесі, щоб отримати високу передбачуванність при відновлювальній роботі з цифровими технологіями?
  3. Які будуть відповідні матеріали щодо традиційних робіт та робіт з використанням цифрових технологій ?
  4. В разі мінімально інвазивного відновлення всього зубного ряду , що забезпечує оклюзію,  при перевірці  тимчасової конструкції, обов’язково повинні бути враховані як функціональність так і естетичність.
  5. Бажано використовувати лицьовий 3D сканер у поєднанні з лицьовою дугою і цифровими оклюзивними інструментами.

Доповідач пояснить все вищевикладене на клінічних випадках зі своєї практики.

Гармонія та реставрація імплантатів

Таємниця  появи профілю: гармонія між реконструкцією і біологічними тканинами

Доктор Іньякі Гамборена, Іспанія

Мета – створити гармонійний, естетичний результат довкола зубних імплантатів, який імітує навколишній зубний ряд і стан м’яких тканин а також їх морфологію,  що непросто відтворити і підтримувати в довгостроковій перспективі. Естетичний результат і природний зовнішній вигляд відновлення імплантата в кінцевому результаті залежать від чіткого розуміння і досконалого виконання роботи  всієї команди, що бере участь на всіх етапах лікування. Ключові елементи і основні критерії обговорюватимуться для досягнення найкращого результату протезування пов’язаного з об’ємом м’яких тканин,  в місці імплантації. Також буде  обрана  правильна техніка для отримання  максимально кращого результату.

Презентація сфокусована на клінічних критеріях послідовності/часу і сучасних методах протезування для досягнення  найкращого естетичного результату.

Чи досяжне відновлення втраченого сосочка – міф або реальність ?

Доктор Масана Сузукі, Японія

Надмірно говорити, що як вертикальні, так і горизонтальні рівні м’яких тканин є важливими чинниками, що визначають успіх естетичної реставрації. Це особливо вірно для рівня м’яких тканин в міжзубному просторі, і здійснює  істотний вплив на морфологію реставрації. Управління м’якими тканинами в цій ділянці є обов’язковим.  Проте, реконструкція м’якої тканини у втраченому міжзубному просторі дуже чутлива до хірургічних втручань через анатомічні властивості лоскута,саме через це реставрація має бути ретельно продумана і чітко спланована. Під час цієї лекції автор хотів би розглянути свої власні клінічні ключові моменти поряд з клінічними випадками реконструкції м’яких тканин.

Цифрове лікування, естетика і гармонія

Менше означає більше – Вклад мінімально інвазивної естетичної стоматології в гармонію – частина 2

Доктор Масаюкі Окава, Японія

Цифрова обробка в зоні посмішки – майбутнє вже тут

Флорін Кофар, Румунія

Основи цифрової стоматології . Архітиктура лікування. Клінічний підхід – основа дизайну посмішки. Дизайн з використанням природної морфології і розширення можливостей за допомогою CAD-CAM . 3D друк – бібліотека друкарських конструкцій / цифрова альвеолярна модель. Техніка 3d-фарбування для монолітних реставрацій. Цифрові синапси – ортодонтична і хірургічна інтеграція – доступні варіанти сьогодні . Клінічний робочий процес від А до Я.

П’ятниця, 21 червня 2019р

Гармонія на стику зубів

Доктор Мірела Ферару, Ізраїль

Для досягнення гармонійного естетичного результату непрямих реставрацій в зоні посмішки-хірург  повинен не тільки обрати матеріал реставрації, тип та колір , а також       аналізувати відновлювальний процес в цілому разом  з навколишньою тканиною, будь то природний зуб або імплантат. У випадках, коли необхідно відновити різні типи прилеглих абатментів, лікування стає ще більш складним. Хтось повинен заздалегідь планувати різні етапи відновлювального лікування, щоб в результаті отримати гармонійний природний результат, шляхом вибору найбільш вдалих матеріалів для кожної ділянки реставрації .

Будуть представлені сучасні стратегії, щодо відновлені різних лабораторних і клінічних  відновлювальних методів.

Міждисциплінарний підхід в досягненні гармонії 

 Цифровий робочий процес в офісі: це реальність в повсякденній практиці і для одного доктора?

Д-р Ерік Ван Дорен (Бельгія) і д-р Флоріан Кофар (Румунія, США)

Наша головна мета – краще зрозуміти можливості цифрової стоматології сьогодні і використовувати їх на основі  клінічних досліджень для ефективності              відновлювальних  процесів. Ця лекція направлена на дослідження цифрового набору інструментів,  для традиційних аналогових концепцій і вдалого виконання робочих процесів.

Гармонія в складних випадках

Завдання: Досягнення гармонії в вирішенні естетичних дилем у складних випадках.

Доктор Інакі Гамборена, Іспанія

Планування естетичної передбачуваності і успіху в імплантації зубів є серйозною проблемою для команди стоматологів. Естетичний результат і природний вигляд реставрації імплантату в кінцевому підсумку залежить від виконання і розуміння всієї команди, що бере участь в різних етапах лікування.

Ця презентація присвячена різним клінічним критеріям і сучасним хірургічним методам протезування в поєднанні з ортодонтичними , що є критично важливим для досягнення повного успіху в процесі лікування.

Чи можна досягти гармонії після ускладнень ?

Доктор Масана Сузукі, Японія
Під час імплантації , одним з основних  ускладнень, яке може виникнути це  періімплантит м’яких тканин.

Вирішення такої проблеми умовно можна поділити на три варіанти :

1.Видалення імплантата.

2.Реконструкція імплантата та навколишньої тканини.

3.”Сплячий” імплантат та альтернативна реставрація.

Таким чином, комбінуючи ці три варіанти можна усунути проблему періімплантиту. Тим не менш, це також вважається технічно складним рішенням. Насправді, десятиліття назад реконструкція м’яких тканин періімплантиту взагалі була неможливою. Однак останнім часом деякі статті, в яких освітлювались проблеми усунення переімлантиту , були оцінені. Проте, ці статті обмежені  у випадках з одиночною  імплантацією. Для деяких  випадків імплантації рішення постає  більш складним. Під час цієї лекції автор хотів би розглянути в основному технічне рішення для відновлення періімплантиту  м’яких тканин,  для декількох випадків імплантації.

Зверніть увагу: це попередня програма, і вона все ще може бути змінена. Остаточний варіант буде опублікований ближче до дати конференції.