BONDBONE

Остеопластичний матеріал BondBone

Кістковий цемент

 

BondBone ™ — це новітній синтетичний остеопластичний матеріал для аугментации кістки, створення якого є великим досягненням в області кісткової пластики в стоматології. Він складається з двофазного сульфату кальцію, прекрасно зарекомендував себе і має відмінну біосумісність, остеокондуктивність. Біорезорбіруєма. Двофазний сульфат кальцію має швидке затвирдіння, а його фізичні властивості не залежать від присутності крові або слини.

 

 

 

 

BondBone ™ змішується з іншими гранульованими остеопластичними матеріалами для запобігання міграції частинок в кістковому дефекті і створення композиційного аугментаційного матеріалу з чудовими характеристиками, і за рахунок унікальної властивості збереження форми, робить процес застосування методів аугментації максимально зручним і швидким.

 

 

 

 

BondBone ™ постачається у вигляді гранульованого порошку, розфасованого в дозатори 1 сс і 0,5 сс по 3 шприца в упаковці. Завдяки унікальному дозатору і методиці імплантації, BondBone ™ являє собою новий підхід до реконструкції дефектів кісток. У нього безліч переваг:

 • Прекрасна сполучна речовина. Матеріал є чудовою сполучною речовиною для інших гранульованих матеріалів для нарощування кістки, легкий в застосуванні і запобігає міграції частинок, що дозволяє отримати передбачуваний результат.
 • Багатофункціональність. У більшості випадків BondBone ™ не потрібно покривати мембраною, коли він використовується сам по собі як композитний імплантат для різних дефектів. При самостійному використанні він ідеальний для повного відновлення в разі невеликих дефектів (до 10 мм), якщо є опора на кістку хоча б з трьох сторін. Він також може використовуватися в якості мембрани на інші матеріали для нарощування кістки.
 • Легкість у застосуванні. BondBone ™ дозволяє значно скоротити час виконання процедури. Вихідна пластична паста твердіє протягом 2-5 хвилин, що дає достатньо часу для роботи.
 • Адаптивність. На його схоплювання не впливає присутність крові і слини. Чистота і безпека BondBone ™ не містить інших компонентів, крім сульфату кальцію.
 • Остеокондуктивність. Його унікальна пориста структура робить можливою інфільтрацію чинників зростання через мікропори і розвиток кровоносних судин, а також проліферацію клітин через макропори.
 • Повне розсмоктування. Він повністю розсмоктується, залишаючи природну кістку.

 

 

  Властивості

   (фаза затвердіння)

 

Процес затвердіння, що триває близько трьох хвилин, забезпечує лікаря достатнім часом для роботи. Тепло, що вивільняється після змішування компонентів, досягає в середньому температури реакції 30 ° C (85 ° F) приблизно через три хвилини, а pH навколишньої тканини залишається нейтральною. Наявність в матеріалі BondBone ™ власної фази дигидрата призводить до ослаблення екзотермічної реакції, що виникає в продуктах, в яких використовуються каталізатори під час затвердіння. Це, в свою чергу, призводить до зменшення дискомфорту у пацієнта.

 

ХАРАКТЕРИСТИКА МАТЕРІАЛУ

(фаза постзатвердіння)

 

Морфологія  структури характеризується пористістю, що становить близько 46 відсотків. Структура містить макропори в діапазоні значень від 300 мкм до 800 мкм, забезпечуючи ангіогенез, проникнення і проліферацію клітин, які викликають регенерацію кісткової тканини. Крім того, мікроструктура містить мікропори в діапазоні значень від 1 мкм до 50 мкм, забезпечуючи інфільтрацію чинників зростання в місце дефекту. Голчаста форма частинок збільшує міцність затверділого матеріалу. Склад характеризується середньою швидкістю біорезорбціі, відповідної звичайної швидкості формування кістки, яка складає приблизно 4-10 тижнів

 

 

МЕХАНІЗМ ДІЇ

 

Після контакту матеріалу BondBone ™ зі слиною гранульований порошок починає активно твердіти. Це затвердіння сприяє утворенню на місці жорсткої структури, що має високий ступінь кристалізації, незважаючи на вплив несприятливого середовища (крові, білків і слини). Щоб скоротити час затвердіння, зробивши матеріал більш зручним для роботи, реакцію починають на заводі, комбінуючи незатверділі і постзатверділі частки сульфату кальцію в матеріалі. Унікальний розподіл часток по їх розмірам дозволяє управляти швидкістю реакції, тобто керувати часом затвердіння і створенням мікроструктури. Утворенна мікроструктура визначає високу міцність матеріалу і швидкість резорбції, яка порівнянна зі швидкістю зростання кістки. Таким чином, BondBone ™ характеризується контрольованим, заздалегідь заданого часу затвердіння, міцністю матеріалу і швидкістю резорбції. Його можна успішно використовувати в різноманітних випадках для відновлення дефектів кісткової тканини.

 

Керований час затвердіння:

 

Ініціьовані кристали

 

Швидкий ріст кристалізації

 

Незважаючи на сприятливе середовище, швидко формується кристалічна мережа

 

ПРИНЦИП ДІЇ
ДВОФАЗНОГО СУЛЬФАТУ КАЛЬЦІЮ

 

 

   НАПІВГІДРАТ  СaSO40.5H2O:

 • Пластичність.
 • Затвердіння

  ДИГІДРАТ CaSO42H20:

 • Значна жорсткість.
 • Швидкість резорбції приблизно дорівнює швидкості росту кісткової тканини.
 • Не залежить від наявності крові та слини.

 

ВАРІАНТИ КОМПЛЕКТАЦІЇ

 

BS-BB05 — упаковка з 3-х носіїв ємністю по 0.5 см3.

BS-BB10 — упаковка з 3-х носіїв ємністю по 1.0 см3.

Стаття: BondBone: двухфазный сульфат кальция — каркас для дозревания хондроцитов эпифизарной пластины  (Тейксейра К. К., Немеливски Е. Отделение фундаментальных наук и биологии черепно-лицевого отдела, Стоматологический колледж при Университете Нью-Йорка, Нью-Йорк; Каркия К., Легерос Р. З.  Отделение биоматериалов и биомиметики, Стоматологический колледж при Университете Нью-Йорка, Нью-Йорк).

 

 

 

 

 

Відвідайте наш канал на Youtube

 

 

ВІДГУКИ

 

Dr. Maurice A. Salama

Clinical Assistant Professor of Periodontics,
University of Pennsylvania and the Medical College of Georgia, USA

«BondBone — відмінний кістковий графт, який я використовую у своїй повсякденній практиці при процедурах кісткової аугментації. Він особливо гарний у якості зв’язуючого матеріалу (кісткового цементу) при спільному використанні з іншими остеопластичними матеріалами. Це дуже зручний в роботі для лікаря матеріал, який дозволяє домогтися бажаних результатів. На мій погляд, це найкращий матеріал з усіх матеріалів на основі сульфату кальцію, з якими я працював «.

Dr. Robert Horowitz

Periodontist Atlanta, GA Scientific Director

«BondBone є простим, зручним і ефективним матеріалом для усунення кісткових дефектів перед встановленням імплантатів. Це біосумісний, остеокондуктівний матеріал, який дозволяє створити сприятливі умови для формування та розміщення новоствореної кісткової тканини».

Prof. Giuseppe Cardaropoli DDS, PhD

Dental School — Vita-Salute San Raffaele University

«Використання BondBone навколо імплантату в лунці видаленого зуба при одномоментної імплантації запобігає руйнуванню букальної кісткової пластинки і резорбції альвеолярного гребеня».

 

Share This