4BONE

Остеопластичний матеріал — 4BONE

 

MIS 4BONE – остеопластичний матеріал синтетичного походження, що складається з синтезованих гідроксіаппатіта (HA)
і бета-трикальцію фосфату (βTCP) (в співвідношенні 60/40%) взаємопов’язаних між собою.

 

Ідеальна мікро- і макропористість  сприяють легкому проникненню остеогенних клітин та дифузії біологічних рідин між його частинками.
Оптимальна морфологія і характеристики резорбування 4BONE забезпечують отримання передбачуваних результатів при його застосуванні.

 

Унікальна упаковка (фільтраційний шприц) робить використання матеріалу простим і зручним. 4BONE дає можливість імплантологу  варіювати в широкому спектрі регенеративних процедур.

 

 

 

 

4Bone 0,5сс, размір гранул: 0,5-1,00 мм ———- BS-4BS01

 

4Bone 1сс, размір гранул: 1-2мм ——————- BS-4BS10

 

4Bone 2сс, размір гранул: 1-2мм ——————- BS-4BS20

 

 

 

 

 

 

СПЕЦИФІКАЦІЯ 4BONE

 

Научна основа

4BONE — 100% синтетичний остеопластичний матеріал. Отримав широку популярність в клінічній і фундаментальній літературі за більш ніж 20-річну практику його використання на тваринах і людині.

 

 

 

Безпека

Синтетичний на 100%. Не тваринного і не людського походження. 20 років клінічних досліджень демонструють ефективність, біосумісність і безпеку біоматеріалу 4BONE.

 

 

 

Эфективність

Біоактивний. 4BONE допомагає остеогенним клітинам проникнути між його частинками, прикріпитися до них і проліферіровать.

 

 

 

Ремоделювання кістки

Особлива мікро — і макроструктура забезпечує динамічний процес, що включає фізико-хімічні процеси, кристалічно-білкові взаємодії, клітинну та тканинну проліферацію, а також ремоделювання кістки.

 

 

 

Простота

Простий у використанні. Гранули замінника кісткової тканини 4BONE легко абсорбують кров пацієнта або фізіологічний розчин безпосередньо в шприці, який в свою чергу використовується так само для внесення матеріалу в позначений сегмент.

 

 

 

Упаковка

Унікальна упаковка 4BONE у вигляді шприца забезпечує просту і зручну процедуру змішування його вмісту з кров’ю пацієнта або фізіологічним розчином. Після повного насичення гранул 4BONE рідиною, матеріал легко вноситься в позначений сегмент в порожнині рота за допомогою того ж шприца.

 

 

 

Показання до застосування

Показання до застосування MIS 4BONE включають в себе як різні внутрішньокісткові ураження альвеолярного відростка, так і різноманітні кісткові дефекти навколо імлантата. 4BONE також досить ефективний при негайної імплантації.

 

 

 

Одночасна дія. Резорбція / заміщення

MIS 4BONE служить матрицею і будівельним матеріалом для формування кісткової тканини. Таким чином, володіючи остеокондуктивними властивостями, допомагає архітектурному і рівномірному утворенню кістки.

 

 

Механічна стабільність матеріалу забезпечується повільним темпом резорбції гідроксиапатиту. На відміну від інших двокомпонентних матеріалів на основі фосфатів кальцію, компоненти 4BONE НА і ТСР синтезовані хімічно як композиція, що дозволяє їм рівномірно розподілятися в зоні дефекту.
У процесі природного ремоделювання кістки кристали 4BONE інтегруються до складу новоутвореної людської кістки. Ефективна кісткова регенерація, безпеку і біосумісність були науково і клінічно доведені (більше 500 публікацій) протягом більш ніж двадцятирічного досвіду застосування матеріалу в різних областях дентальної хірургії. 4BONE також використовують при застосуванні нових медичних технологій, заснованих на процесах тканинної інженерії (кісткова реконструкція після радіотерапії).

 

 

ЗАСТОСУВАННЯ 4BONE

 

* Б) Змішати матеріал 4BONE з кров’ю пацієнта в спеціальній ємності

 

 

 

 

Видалити надлишки рідини з готової суміші

 

 

 

 

Внести готову суміш 4BONE в кістковий дефект за допомогою ін’єктора.
Закрити дефект мембраною.
Вшити рану

 

 

 

*  Можлива активація (змішування) матеріалу 4BONE як фізіологічним розчином, так і кров’ю пацієнта. Потрібно вибрати один із способів.

 

 

Share This